Pas Arben Gashit edhe tre deputetë të LDK-së, kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se të infektuar janë edhe Kujtim Shala, Haxhi Avdyli dhe Visar Hoti.

Deputeti Avdyli përmes një shkrimi në Facebook e ka konfirmuar lajmin se ai është prekur nga virusi.

“Meqenëse interesimi i miqve e gazetarëve është i madh për të konfirmuar lajmin nëse jam Covid pozitiv. Lajmi është i vërtetë. Më është konfirmuar që analiza ime ka dalur pozitiv. Gjendja ime është e mirë dhe jam vetizoluar sipas rekomandimeve”, ka shkruar Avdyli.

Meqënëse interesimi i miqëve e gazetarëve është i madh për të konfirmuar lajmin nëse jam Covid pozitv. Lajmi është i…

Posted by Haxhi Avdyli on Friday, July 3, 2020
Share This