Radio Zëri

Zëri i muzikës shqipe me ne gjithmonë afër vendlindjes suaj

Kontakt

 00491702647272

 info@radiozeri.com

   

Çdo natë emisione

Winamp

Dëgjoni Radio’n në PC me Winamp

RealPlayer

Dëgjoni Radio’n në PC me RealPlayer

MediaPlayer

Dëgjoni Radio’n në PC me MediaPlayer
Fresh
Paralajmërohen gjoba ndaj atyre që s’respektojnë masat

Paralajmërohen gjoba ndaj atyre që s’respektojnë masat

Pasi qytetarët nuk po iu binden thirrjeve për të respektuar masat në luftë ndaj COVID-19, hapi i ardhshëm do të jetë ndarja e gjobave. Këtë e ka paralajmëruar Sazan Ibrahimi, drejtor ekzekutiv i Asociacionit të Komunave të Kosovës. Ibrahimi ka thënë se do të vjen koha...

read more
30 vjet nga Deklarata Kushtetuese e 2 Korrikut në Kosovë

30 vjet nga Deklarata Kushtetuese e 2 Korrikut në Kosovë

Sot mbushen 30 vjet që kur delegatët e atëhershëm të Kuvendit të Kosovës, miratuan Deklaratën Kushtetuese të 2 Korrikut. Në këtë ditë historike, Kosova është shpallur njësi e veçantë, në kuadër të federatës së atëhershme jugosllave. Deklarata e 2 Korrikut 1990 ishte...

read more
Rreth 35 mijë kosovarë e braktisën vendin vitin e kaluar

Rreth 35 mijë kosovarë e braktisën vendin vitin e kaluar

Rreth 35 mijë kosovarë ia kanë dhënë lamtumirën Kosovës gjatë vitit të kaluar. Ata kanë hequr dorë nga vendlindja e tyre në kërkim të një jetë më të mirë në shtetet e huaja. Shumica e tyre e kanë braktisur vendin shkaku i bashkimit familjar dhe gjetjes së një vendi...

read more
Ramush Haradinaj feston ditëlindjen, kështu e uron Anita

Ramush Haradinaj feston ditëlindjen, kështu e uron Anita

Ramush Haradinaj dje festoi ditëlindjen, me këtë rast mori urime të shumta. “Sot pranova mesazhe të panumërta urimi nga miq, kolegë, bashkëluftëtarë, e bashkudhëtarë, të cilat më gëzuan shumë dhe e bënë më të bukur kremten e ditëlindjes sime.Në pamundësi që t’i...

read more

Sponsors

Reklama juaj Këtu

Share This