Ramush Haradinaj dje festoi ditëlindjen, me këtë rast mori urime të shumta.

“Sot pranova mesazhe të panumërta urimi nga miq, kolegë, bashkëluftëtarë, e bashkudhëtarë, të cilat më gëzuan shumë dhe e bënë më të bukur kremten e ditëlindjes sime.Në pamundësi që t’i shkruaj secilit veç e veç, ju falënderoj të gjithëve për fjalët, dëshirat e urimet që më dërguat. RH”, ka shkruar ai në një postim.

Por, urimin më të veçantë, Haradinaj e mori nga bashkëshortja, Anita, e cila ndau disa imazhe nga momentet më të bukura që kanë kaluar bashkë dhe e quajti atë gjeneral të zemrës.

“Nuk dua te t’a heq asnje grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftes veq dua t’i shtoj nja dy me shume 😉
Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurise se Gjinit, Hanes dhe Trimit, Te duam perjete Ramush Harandinaj! Gezuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur e ditelindjes sate 😜! Gezuar 17 vjet bashk me te mira e te kqija 🙈”,
ka shkruar ajo.

Share This